Телевизор, LG 50QNED80A3A, 50" 4K QNED HDR Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 25 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Upscaling, WiFi 5, Voice Controll, Bluetooth 5.1, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, SPDIF, Google Cast, 2 pole Stand
Цена
с ДДС
В Наличност
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Мощният процесор на LG увеличава резолюцията до качеството на оригиналното съдържание.
Насладете се на 4K Super Upscaling с подобрена резолюция, яркост и чиста картина.
Въз основа на избраните от вас опции телевизорът създава персонализирана картина специално за вас.
Разполагате със собствен AI Chatbot, който активно отговаря на вашите въпроси и ви помага.
Тънкият дизайн придава изтънченост на вашето помещение.
Прецизната корекция на тона подобрява яснотата на звука за изключително аудио изживяване.
Удобно управлявайте настройките на саундбара от телевизора.
Изживейте върхови постижения в игрите с VRR.
Включете се в играта, без забавянето да пречи на представянето ви.
Размер на екрана, inch50" (127 cm)
Вид на екранаFlat
ТехнологияQNED
Резолюция3840x2160
Smart функцияwebOS 25 ThinQ
Честота, Hz60Hz
ТунерDVB-T2/C/S2
Аудио20W, 2.0 Channels, Clear Voice Pro, LG Sound Sync, Simultaneous Audio Outings, Alpha 7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), AI Acoustic Tuning, Mode Sharing Sound
МрежаEthernet
Безжична мрежаWi-Fi Built in
BluetoothBluetooth
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h60 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm112.3 x 25.7 x 72.0 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm200 x 200 mm
ДругиAlpha 7 AI Processor
Приложениеза дома
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch50
ТехнологияQNED
Резолюция3840x2160
Smart функцияДа
Честота, Hz60
МрежаДа
BluetoothДа
Безжична мрежаДа
Консумация, kWh/1000h60
Енергиен класF
ПодкатегорияТелевизори 50"